MARP Electronic
 
   
     
Jesteś tutaj: Strona główna > O firmie  
 

O firmie

 
Najczęściej odwiedzane Jak kupić? Dealerzy w Polsce Serwis i przeglądy Certyfikaty Download

Download

Our catalogue

Proszę kliknąć na obrazku powyżej aby pobrać nasz katalog w formacie PDF.

Zobacz również:

1. O firmie

Marp Electronic Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem prywatnym z wyłącznym udziałem kapitału polskiego. Powstało w 1988 roku w Krakowie. Od początku istnienia jest producentem elektronicznej aparatury medycznej. Specjalizuje się w wysoko zaawansowanej technologicznie aparaturze fizykoterapeutycznej, dedykowanej do elektroterapii, magnetoterapii i laseroterapii.

2. Know-How

Nasze podstawowym założeniem jest innowacyjność konstrukcji, wysoka jakość i konkurencyjny pułap cenowy każdego aparatu.

Implikuje to stałe prognozowanie zapotrzebowania rynku, monitorowanie osiągnięć w dziedzinie elektroniki i ścisłą współpracę z gronem konsultantów medycznych. Pracujemy w oparciu o projekty własnego Biura Konstrukcyjnego - zespołu wyspecjalizowanych inżynierów. Dzięki temu od kilkunastu lat utrzymujemy pozycję czołowego polskiego producenta, rozwijając jednocześnie eksport.

3. Produkcja

Wszystkie produkowane przez MARP Electronic aparaty sterowane są mikroprocesorowo, a dedykowane oprogramowanie zapewnia obsługę opartą na banku pamięci gotowych procesów terapeutycznych lub własnych, definiowalnych przez użytkownika nastawach. Dzięki takiej filozofii obsługa aparatury jest intuicyjna.

Produkcja oparta jest o selekcjonowane podzespoły elektroniczne renomowanych producentów ( m.in. Philips, Hitachi, Atmel ).

Realizujemy trzy programy konstrukcyjne :

  • elektroterapia
  • magnetoterapia
  • laseroterapia

4. Polityka jakości

Głównym celem firmy "Zakład Elektroniki Medycznej MARP Electronic sp. z o.o." jest projektowanie, produkcja i sprzedaż aparatury fizjoterapeutycznej dla potrzeb rehabilitacji w Zakładach Opieki Zdrowotnej. Produkty mają spełniać wymagania i oczekiwania Klienta w zakresie jakości, funkcjonalności, bezpieczeństwa i trwałości wyrobów.

Aby poznać historię firmy MARP Electronic proszę kliknąć tutaj  Historia

4. Certyfikaty

Wszystkie konieczne do prowadzenia działalności w Unii Europejskiej i większości krajów świata:

  • Certyfikat zgodności z wymaganiami dyrektywy 92/42/EEC.Upoważniai on do oznaczania naszych wyrobów znakiem CE.
  • Certyfikat zgodności z wymaganiami normy ISO 13485:2003. Dotyczy jakości procesu projektowania, produkcji, sprzedaży oraz serwisu urządzeń.
  • Certyfikat zgodności z wymaganiami normy ISO 9001:2000. zakres jw.
 
  Powrót na górę strony  Na górę  
     
© 2005 MARP Electronic Kraków
RM.DT.01 wyd. 1
English version eSklep Kontakt Aktualności Oferta cenowa Produkty O firmie